| Monyyyyy a întrebat:

Buna TPU cei care sunteti fani Naruto vreau sa va intreb care sunt parintii lui Shisui Uchiha.Stiu tatal, Kagami care Shisui ca zic ca e mai puternic ca el, dar mama lui a murit tot in razboiul ninja? Am citit undeva ca Shisui a omorata la ordinul clanului pentru ca avea un prieten din alt clan ce parere aveti? Nu as crede ca e adevarat.

3 răspunsuri:
| PsyhoChild a răspuns:

Dupa parerea mea Shisui Uchiha a avut cel mai puternic sharingan si susanoo.Despre mama lui nu s-a povestit prea mult in anime.Nici pe siteurile wikipedia nu apare, deci cred ca singurul lucru este ce ai citit tu acolo.Cand traia el nu era mare razboi, doar Danzo facea nebunii deci nu stiu ce sa zic.Nu erau nici confruntari intre clanuri

| Monyyyyy explică (pentru PsyhoChild):

Pai eu am citit chestia aia aici cred ca e facut-o de fani https://www.google.ro/......https?/url chiar el a declarat ca tatal lui era mai puternic ca nici nu se compara cu el, ai vazut episodul? Acuma nu se stie despre tatal lui, dar oare el a creat chestia aia Kekkei Genkai.Nu stiu sigur, dar totusi era bun daca al doilea credea in el.

| PsyhoChild a răspuns (pentru Monyyyyy):

Tu ai vazut ca adresa site-ului este naruto FAN on.deci cred ca e facut de fani