| Alealexandraaaa122017 a întrebat:

imi puteti sugera niste seriale care merita vazute? Daca se poate pentru varsta mea de 15 ani

5 răspunsuri:
| AndreiWeisz a răspuns:

Pe langa astea populare (Supernatural, Game of Thrones), ai putea sa incerci si unele mai putin cunoscute. Gen The 100, poate The Expanse, Blindspot.

| ElSueno a răspuns:

The Blacklist, Fear The Walking Dead, Supernatural, Breaking Bad, Prison Break, Gotham, Better Call Saul, Narcos, Game Of Thrones, Black Sails, Lost, Sons of Anarchy, Mr Robot

| EugenEB a răspuns:

Game of Thrones este cel mai realist si premiat serial din lume.
Toata planeta il urmareste si a castigat deja foarte multe premii.
Dar are multe scene de sex si nuditate excesiva, scene lesbie, gay, incest, foarte multe scene cu bordeluri.
Scenele de violenta sunt foarte realiste, dar sunt foarte brutale, ochi scosi, sange, la un moment dat un personaj taie capul unui cal si tasneste sangele.
Este cel mai realist si premiat film din istoria cinematografica, te poti uita dar pentru 15 ani nu prea il recomand, mai ales unei fete, pentru anumite scene.

| dey33 a răspuns:

Teen wolf
The vampire diaries
The originals
Shadowhunters
The Carrie diaries
Born to kill
Supernatural
The walking dead
Fear the walking dead
Animal kingdom
Riverdale
Pretty little liars
Weightlifting Fairy Kim Bok-joo
Stranger things
Skam
Famous in love
American horror story
Shameless
The secret circle

| LuisaAna2002 a răspuns:

Îți recomand Riverdale și Teen Wolf. Mi se par cele mai geniale seriale văzute pana acum.
Ai putea încerca și Urzeala Tronurilor sau Supernatural( m-am oprit la sezonul 6 pentru ca se lungeste prea mult)
Sper ca am fost de ajutor.
O zi buna big grin