| Duucu a întrebat:

Urmăriți/Ați urmărit House MD? Vă place?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,il urmaresc si imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

House M.D este un serial pe care l-am urmarit, si care m-a impresionat foarte mult. Din cate vezi, am si avatar cu el...
Totusi, acel serial, nu este legat de medicina, ci este vorba despre relatiile dintre oameni. Ce este si mai frumos, este ca personajul principal Gregory House, este un "anti-erou", fiind un narcisisit, un medic dependent de calmante, un medic ce nu are incredere in nimeni, si care crede ca totul este explicabil. Dar pe langa asta, este un medic genial, o persoana ce rareori se inseala, iar ceilalti din jurul sau, ii acorda un respect deosebit, tocmai din acest lucru, chiar daca el este un nesuferit.
Deci, merita vazut!

| Duucu explică (pentru anonim_4396):

Fiecare medic de acolo are o personalitate foarte minunată, dar House e...cum ai zis tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Love it! mai am si eu cateva ep din sez 8 si termin serialul!
relatia lui cu wilson e fabuloasa, cum se tachineaza ei-cred ca numai prietenii adevarati pot fii asa, cum il necajeste pe Taubrolling on the floor, mie una mi se pare k el incearca sa fie nepasator, dar nu poate.
E un serial extraordinar, pacat ca s-a terminat!

| Duucu explică (pentru anonim_4396):

Acum termin și eu sezonul 3.