| Aliison a întrebat:

vreau si eu informatii despre sezonul 3 din " The Vampire Diaries ". Tot ce stiu e ca va incepe pe 15 septembrie anul acesta.Am vazut ca la sfarsitul sezonului 2 Jeremy le vede pe : Vicky si Anna. Cum este posibil ca ele sa se intoarca inapoi dupa ce au fost ucise? Si ce se va intampla cu Stefan? Iar Elena va fi impreuna cu Damon? Va rogg dati`mi detalii. Dau funda+vott.

Răspuns Câştigător
| addison a răspuns:

Well,stefan isi va arata partea intunecata de vampir, cu alte cuv. va fi jucaria lui klaus. damon si elena sunt mult mult mai apropiati.vicky si anna sunt fantome si au sai dea un mesaj f. important lui jeremy.in primul ep. este ziua de nastere a elenei, implineste 18 ani, iar caroline i-a pregatit o petrecere surpriza in casa fratilor salvatore si cred ca ep. incepe cand damon apare indecent, mai exact dezbracat in fata elenei cu urmatoarele replici:"Damon: Morning.
Elena: Hey, I was gonna-
Elena: OH! (sees Damon naked and she turns around)
Damon: Hey, you should learn to knock, what if I was... indecent.'
pentru. mai multe noutati si date despre tvd iti recomand urmatoarele site-uri http://vampirediaries.wikia.com/wiki/The_Vampire_Diaries_Wiki si vampirediariesguide.com sper sa te ajute

4 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Deci:
Mai sti cand mama lui Caroline l-a impuscat pe Jeremy?
Atunci Boonie s-a dus cu el la Emily si aceasta au spus ca pot fi reacti adeverse (si asta s-a intamplat poate sa vada spirite)
Stefan se va duce cu Klaus (cred)
Sper ca da kiss
bye

| Anabellasos a răspuns:

Http://www.facebook.com/thevampirediaries
http://www.vampirediaries.com/tv/
http://the-vampire-diaries-romania.blogspot.com/

[Gasesti in aceste siteuri toate informatiile pe care doresti sa la afli; cel din urma site este in romana]

Sper sa te fi ajutat :*

| Smiley_4658 a răspuns:

Da, Elena va fi cu Damon. Stefan isi va schimba comportamentul, va deveni baiatul cel rau. Damon si Elena vor pleca in cautarea lui, deoarece el va pleca cu Klaus. Cam atat stiu si eu.