| Anex3 a întrebat:

Vroiam sa va intreb ceva. Am citit pe Narutopedia ca Matsuri se indragosteste de Gaara, si se indragosteste de el si Sari.Lui Gaara ii place de una dintre ele? Daca da, ajung vreuna din ele sa fie impreuna cu el? Daca da, reusesc sa se sarute?
DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| criss7784 a răspuns:

Eu sunt la zi cu episoadele din Naruto Shippuden, Naruto am terminat demult.Lui Gaara nu ii place de niciuna, nu o sa fie impreuna si nici nu o sa se sarute.Autor, animeului Naruto/Naruto Shippuden, Masashi Kishimoto a spus intr-un interviu ca acest animeu nu va fi unul de dragoste, deci nu se va forma nici un cuplu, cel putin pana acum nimeni nu este impreuna cu cineva, si nici nu cred ca va fi vreodata.

7 răspunsuri:
| Tsunade99 a răspuns:

Eu cred cum spune si @ALIN1al ca nu o sa fie impreuna cu ele sau maxim sa se sarute.
Daca ar fi Gaara cu una dintre ele ar fi fost si Sasuke cu Sakura si Naruto cu Hinata asa ca nu prea cred straight face Eu inca nu am terminat nici primul Naruto dar am o prietena care l-a vazut de cateva ori tot (si Shippuden). Din cate mi-a spus ea Naruto nu o sa fiu cu Hinata. nu stiu sigur dar asta ar fi o concluzie. Nu cred ca va fi cu cineva. happy

| alex310 a răspuns (pentru Tsunade99):

Mai bine uitate la One Piece, pentru ca depaseste orice anime, este peste naruto si peste bleach

| alex310 a răspuns:

laughing doamne ce intrebarilaughing

| Anex3 explică (pentru alex310):

Nu va inteleg... daca nu va convine, de ce mai raspundeti? nu bagati in seama.

| Anex3 explică (pentru Anex3):

Deci momentan nu sa inteleg...

| Tsunade99 a răspuns (pentru alex310):

Ce intrebari? straight face Nu avem voie sa intrebam sau ce straight face

| ALIN1al a răspuns:

Exista cumva vreun cuplu format din 2 tineri? Eu nu cred, deci nu o sa se intample prea curand( daca o sa se intample), si oricum nu e ceva important comparand asta cu triunghiul Naruto-Sakura-Hinata