| Lămâi1 a întrebat:

Pentru fanii naruto
Vroiam sa va intreb, dupa ce Shukaku este scos din Gaara, si dupa ce el este 'inviat' de bunicuta Chiyo. Gaara va mai putea sa foloseasca nisipul pentru a se apara si pentru a ataca?

Scuze, dar sunt in urma cu episoadele -.-' >:".
Multumesc anticipat xD.

Răspuns Câştigător
| AlexanderTheG a răspuns:

Desigur, nu Shukaku era sursa nisipului lui, Shukaku era doar sursa lui de chakra infinita, la fel ca si la naruto.
In nisipul lui Gaara e Chakra mamei lui, adica nisipul e mama lui, niciodata nu va ramane fara nisip atat timp cat traieste.

| Lămâi1 explică (pentru AlexanderTheG):

Multumesc xD.

| AlexanderTheG a răspuns (pentru Lămâi1):

Cu placere, iar daca ai si alte intrebari te invit pe fan-clubul naruto Romania http://narutofan.forumulmeu.ro/forum