| anonim_4396 a întrebat:

BunaTPU,am si eu o întrebare:era un film in care era un băiat care avea o soție, 3 copii si era avocat si sa întâlnit între-o seara la băut si apoi amândoi făceau pipi între-o fântână si in același timp ziceau amândoi ca eu as vrea viata ta si dimineața asta sa întâmplat el care nu vrea slujba,familie si făcea filme porno era in viata celui cu familie, sluja si plucrurile devin complicate, puteți sami spune-i va rog frumos numele filmului si numele actorului care nu avea slujba si familie?

Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| Lette03 a răspuns:

Filmul se numeste Change Up.
Actorul e Ryan Reynolds.

| Piratul10 a răspuns (pentru Lette03):

Multumesc foarte mult!

| Lette03 a răspuns (pentru Piratul10):

Funda?

4 răspunsuri:
| Exilee a răspuns:

CHiar asa... si eu astept cum se numeste acest film. Mi se pare destul de magnifichee hee Sper ca e comedie nu altceva.

| Piratul10 a răspuns (pentru Exilee):

Da,e o comedie foarte tare