| aleexuţ a întrebat:

Ce film v-a facut cu adevarat sa plangeti? cele mai bune fundita

Răspuns Câştigător
| CannbalCorpse a răspuns:

Titanic şi Pariu cu viata Şi Pariez că nu ştiai de BRITANIC! E foarte interesant şi cu o poveste de dragoste mult mai frumoasă.
Băiatu moare spintecat de elicele navei ca să o salveze pe ea.

10 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

The last song
Gossip Girl...

| CGAlexandra a răspuns:

Titanic si the invisiblehappy

| PisicutaNebunatica a răspuns:

Hachiko a dog's story si Titanic

| CannbalCorpse a răspuns:

Poftim linkul BRITANICULUI,, http://www.youtube.com/watch?v=gwx_WVMPD9I

| βeβeℓușa a răspuns:

Pai sincer acum Titanic si mai este o telenovela care este si acum:AurOra. [Ps. incepe la 22:00 vine, sambata si duminica iar in timpul saptamanii pana joi la 22:30]:*

| Gina1 a răspuns:

Pai sa fiu sincera am plans la : titanic. big grin

| mao14 a răspuns:

The last song, sweet november, legaturi bolnavicioase, weekend cu mama si poate o sa razi dar si lion king 1 cand moare tatal lui simbat laughing
Sper ca ti-am fost de ajutor happy

| francesca89 a răspuns:

"the pursuit of hapiness","lista lui schindler"

| Dianne123 a răspuns:

Titanic

| frumusikamititica a răspuns:

Titanic si un serial Culoarea Fericiri Ps:pe la sfarsit vei vedea incepe la 19:15 min pe NationalTV. Te pup kiss