| debengaves a întrebat:

Care dintre voi sunteti fani Doctor Who? Si exprimati ceea ce simtiti atunci cand priviti serialul in cateva cuvinte.Asa dar "allons-y".

Răspuns Câştigător
| PrsRaluca a răspuns:

Imi ridica mereu cateva semne de intrebare: cum va evolua lumea dupa ce noi vom muri, ce se va intampla cu planeta noastra? Si mai ales ma face sa realizez cat de mici si neinsemnati suntem noi in comparatie cu Universul.

3 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Stiu si eu ce sa zic? poate ca Doctorul are gust bun cu privire la insotitoarele pe care le alege?

| WinterSoldier a răspuns:

Da eu sunt.Imi place foarte mult serial cand era cel de-al zecelea Doctor(David Tennant).Imi place, deoarece arata o posibila idee despre viitorul poate apropiat, despre relatiile dintre oameni. Poate acolo in univers exista si Stapani ai Timpul...

| debengaves explică:

IoanaDana99, ma bucur ca urmaresti acest serial, si as dori sa it spun ceva : Cum universul este infinit, asa si posibilitatea unui lucru sau a unei persoane sa fie adevarata este tot infinita... deci pe scurt in univers exista fiecare si oricare lucru pe care ti-l poti imagina sau nu.