| laleauaneagra46 a întrebat:

Care e filmul la care ati plans cel mai mult? Gen "Remember me"

Răspuns Câştigător
| Bellutza02 a răspuns:

Now is good.Recomand fimul asta din toată inima, e foarte emoționant și te face sa realizeze niste chestii profunde.Este despre o fata care are cancer și urmează să moară, ea întâlnește un băiat, vecinul ei(foarte drăguț de altfel, Jeremy Irvine) Și se îndrăgostesc și el are grija de ea până când ea moare.In fine, se întâmpla mai multe lucruri pe parcurs, dar e foarte frumos.

| laleauaneagra46 explică (pentru Bellutza02):

Iti multumesc din suflet pentru recomandare. Chiar acum am terminat filmul. A fost extraordinar si o sa il recomand si eu la randul meu. Pe parcursul filmului nu prea am plans. Dar la sfarsit efectiv am izbucnit. OMG si Jeremy care este atat de frumos! Iti multumesc mult inca odata! :*

20 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Titanic, Dumnezeule. L-am vazut prima data cand aveam cam 15-16 ani (Si sincer ma bucur ca l-am vazut asa tarziu, ca l-am inteles cu adevarat) si fara exagerare iti spun ca m-a marcat atat de rau ca de atunci de cand a anuntat ca se scufunda vaporul, si pana pe la 2-3 noaptea am plans continuu. laughing) Cand a murit Jack m-am simtit de parca a murit un membru al familiei. Oribil laughing sper sa nu mai dau de un film sa ma afecteze atat de rau.

| faramatania a răspuns:

The Best Of Me (2014)

| CuriousStuff a răspuns:

Lion King... Au trecut anii peste vremurile alea.

| WaterDrop a răspuns:

Tom Si Jerry.De fiecare data cand acea pisica nemiloasa il fugareste pe acel neajutorat soricel, rup in doua pachetele de servetele sad De ce, de ceeeeeeeeee este aceasta lume atat de cruda cu cei mici!

| deeeaqq a răspuns:

Titanic, If I Stay...
Și la serialul 13 Reasons Why.

| VibeTrix a răspuns:

Deci eu am plans la orice film la care m-am uitat. Chiar nu stiu de ce. Dar cel si cel mai mult am plans la "Home Alone". Vorbesc foarte serios si stiu ca suna ciudat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cold mountain

| Costy9991 a răspuns:

Fast and Furious 7

| C._Madalin_Andrei_1999 a răspuns:

Îți zic niste filme emotionante care te pot face sa plangi. Before sunrise/sunset/midnight. Astea 3, eterna strălucire a mintii neprihănite. Serialul asta nou de 13 episoade, 13 reason why, ar mai fi aici si one Day, If only, sweet novembre. Asta e o parte din ce stiu.

| Andeed1w1 a răspuns:

La Titanic

| Andeed1w1 a răspuns:

Titanic

| Andeed1w1 a răspuns:

Titanic...

| AnoNiM61999 a răspuns:

Hachiko, un film excelent inspirat din viața reală.
În acest film o sa vezi loialitate câinilor.
Me and marely, un film la fel de bun.

| FluxAeon a răspuns:

Love Story.

| AdolfAndrei a răspuns:

The hunger games

| GaryTheMetrosexualFruitcake a răspuns:

Nimeni? ok.
LOTR:Return of the king
Braveheart
12 Years a Slave
The Shawshank Redemption
Gladiator
The Green Mile

| DariaIoana2k17 a răspuns:

Titanic laughing)

| AnaMaria547 a răspuns:

Titanic