| Raressh69 a întrebat:

Cine imi poate spune cel mai tare, tare, tare, tare film vazut vreodata FUUUNDDIITZZA!

Răspuns Câştigător
| dany852456 a răspuns:

Fara nici o discutie How High! e cu Methodman si Redman...e vb de 2 negrii din ghetou care ajung la Hardvard e criminal!

13 răspunsuri:
| ZvT a răspuns:

Pulp Fiction.

| mabo a răspuns:

Groaza:drag me to hell, gippers crippers
comedie:just visiting(inceputul nu e prea interesant), ace ventura
funda plsssssssssss

| 211wasgnij a răspuns:

Toata seria saw, the eye 2008, the omen si The Last Hangman.

| Chu a răspuns:

The Ring
The Hurt Locker

| fantastica a răspuns:

Dupa perere mea cel mai tate film vazut este "Endhiran ", alte filme: " Twiling", filmele lui Jackie Chan, "Женщина-кошка", " Titanic" s.a.m.d. de fapt as putea sa-ti scriu o biblioteca intreaga de filme(majoritatea filmelor de actiune, drama si comedie)...

| GhostSimple a răspuns:

Cele mai tari filme UNDISPUTED 2 SI UNDISPUTED 3 uitete la ele sunt cele mai tari! fundita?

| Margot a răspuns:

Shutter Island, mi-a placut foarte mult happy

| babachis a răspuns:

Iti zic eu
horror: jhonny english; ultima casa pe stanga; dead silence
comedie:toate scary movie si singur acasa
actiune: triplu x; greu de ucis toate; the sniper toate; misiune imposibila toate
astea au fost cele mai tari filme vazute de mine
? fundoi?

| dudae2 a răspuns:

"De anul nou" este foarte interesant happy. Fundita? big grin

| aDyThEkNiGhT a răspuns:

Incearca KickAss happy este super happy

| Razvan6625 a răspuns:

Depinde ce gen de film iti place.Mie personal cel mai tare film mi se pare Fast and Furios 5

| icemen a răspuns:

Amurg1.2.3.4

| Heck12 a răspuns:

Pai cel mai mult mi-a placut the expendables dar mia sunt cateva x-men firs class, mai multe