| RaZnA_9053 a întrebat:

Care este cel mai tare film de orice gen pe care l-ai vazut vreodata?

Răspuns Câştigător
| andreea_6675 a răspuns:

Fight club, silence of the lambs

5 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

N-am sa uit niciodata filmul "Papillon" cu Steve Mc Queen si Dustin Hofman; de la coloana sonora semnata de Jerry Goldsmith, la imaginile filmate in inchisori sau in jungla sudamericana, totul e impresionant.

| DEBrown a răspuns:

Trilogiile Lord of the Rings si Pirates of the Caribbean big grin

| AdDa1502 a răspuns:

Cel mai tare film este chucky papusa ucigasa si cartea mortilor 1 si 2

| annaliana a răspuns:

"Lista lui Shindler","Titanicul".

| Amidamaru a răspuns:

Cele mai bune filme si seriale:Ezel,Intoarcerea lui Sandokan,Titanic,Frica,Pistruiatul,Roscovanul,Dely yurek, Acy Hayat
Cei mai buni actori:Kenan Imirzalioglu, Costel Baloiu. Funda?