| byka23 a întrebat:

Care este personajul tău preferat de desene animate? As dori si nume de filme educative.

Răspuns Câştigător
| angelinthenight a răspuns:

Personajul meu preferat este jarry iar un desen educativ este michey mouse

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Songokuwinking din globul dragonului

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tom și Jerry.
Părinți pentru Roxana, ca film.
Pa, pa.

| saymoon a răspuns:

La desene animate nu ma mai uit, ma uit la anime ul Naruto Shippuden, iar de acolo imi place acea organizatie numita Akatsuki iar in mod special de Itachi.

| тøхх a răspuns:

Pai e un film : Babe.winking
E super.

| shadovv a răspuns:

Am mai multe personaje preferate:
Sonic, Batman, Green lantern, Louie, Cartman, Dexter, etc.

| beautifulkiss a răspuns:

Buna personajul meu favorit din desene animate este Tom.
Desene animate educative:
Many iscusitul. Mickey Mouse, Zutter si prietenii, Agent special Oso si mai multe sunt pe Minimax.

Răspuns utilizator avertizat
| IrisLoveYou a răspuns:

Nu stiu acum pe loc, dar educative sunt cele disney ca si Mickey Mouse etc si sunt foarte frumoase.eu ma uit de fiecare data la ele...si ceilalti au mai spus Selena Gomez etc.Selena e realaa! Nu din filme, a spus din desenee! Selena joaca in filme pentru copii nu in desene.

| Biaancaaa a răspuns:

Personajul meu preferat este Twilight Sparkle. Un desen educativ este My littel pony friendship is magic.

| Sabau_Rebeca_1989 a răspuns:

Twilight sparkle