| delakpanlaa a întrebat:

Care este ultimul episod din naruto shippuuden si daca se poate si un link pe youtube sau stiu eu unde pot sa-l vad big grin. Daca imi ziceti care este, funda, daca imi zicesi un link, funda si vot!happy

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| X a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc insa naruto.s inca nu s-a terminat este la episodul 210 si desii e anuntata aparitia lui Naruto Akipuden nu este nimic clar si concis.Anyway daca e sa ne luam dupa manga care e mult in fata ar mai fi vreo 20-30-40ep din Naruto.S nimic clar...

| reyko1 a răspuns (pentru X):

Daca chiar exista Naruto Akipuden trimite siteul cu episodul 1 salvedem si noi

| X a răspuns (pentru reyko1):

Am zis ca e anuntata aparitia adica pe inteles va aparea nu se stie cand dar va aparea!

| delakpanlaa explică:

Oh! Multumesc... Sa stii ca nu ma dezamagesti! Chiar imi faci o bucurie cand aflu ca cel mai tare anime nu s-a terminat big grin

| reyko1 a răspuns:

Daca tot ziceti ca exista Naruto Akipuden puneti un site sa intram si noi