Care film Twilight ţi-a plăcut mai mult?

În acest weekend are loc premiera ultimei părţi a seriei Twilight Saga, începută în urmă cu patru ani. Din 2008 şi până în prezent au apărut patru filme Twilight, iar vineri se lansează şi al cincilea. Aşadar, care dintre cele patru lansate până acum este favoritul tău. Ţi-ar plăcea ca această serie să continue?

În 2008, apărea primul film, care se intitula, simplu, Twilight

Un an mai târziu, Bella, Edward şi Jacob reveneau pe ecrane în The Twilight Saga: New Moon.

În 2010, The Twilight Saga: Eclipse (cinemaMetru=58%) îşi făcea apariţia.

Iar anul trecut, era lansat The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 (cinemaMetru=21%), prima parte a ultimei părţi a poveştii.

BlogDeCinema.ro

83 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

A apărut astăzi în orașul meu la cinema şi The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2. L-am văzut şi pot spune că, m-a dezamăgit puțin, deoarece voiam mai multă acțiune, dar este un film foarte bun.
Mi-a plăcut foarte mult prima parte, Twillight, fiind la prima sa apariție, ne-a cucerit pe toţi cu povestea sa de dragoste, dintre o muritoare şi un vampir.
Nu are cum să nu-ţi placă acest film. Dacă ai tu gusturi diferite, şi nu îţi place, asta e altceva.

| MCRgurl a răspuns:

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2.
am vazut trailer si sincer e cel mai tare.mie nu-mi place twilight dar am vazut prima parte si e genul de film la care te uiti numai ca sa vezi ce se intampla, nu pentru ca-ti place

| CautNume a răspuns:

Niciunul.

| FemeiaPisică a răspuns:

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2.

| Kerli a răspuns:

Niciunul

| MalinaH a răspuns:

Toate

| RockChick a răspuns:

Twilight Amurg-1

| Liviu a răspuns:

Ultima parte a fost cam trasa de par, prima parte mi-a placut extrem de mult, nu prea a fost bagat in seama pustoaica, ma asteptam sa o vad cum creste, sa vad ce puteri are, si nu prea voiam sa fie ultima parte laughing

| Xtadelo a răspuns:

Twilight

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Nu pot alege un preferat, toate mi-au placut foarte mult si dabea astept sa vad ultima parte a filmului.Desi imi pare ru ca este sfarsitul, mi-as dori ca aceasta serie sa mai continue deoarece nu ma pot satura de filmele twilight.
O seara buna!

| LegionarulRoman a răspuns:

Nasul.

| DyNo a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut "Twilight zori de zi part 1", si de-abia astept sa apara si partea a doua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate au fost foarte interesante.Mi-au placut la nebunie.Nu pot sa aleg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urasc twlight.

| Pufoshenia a răspuns:

Toate :* imi place la fel de mult.Mai e putin si am zburat la cinema pentru a a5a partelaughing)

| GiAnca a răspuns:

Toate mi-au placut.

| xXdoareuXx a răspuns:

Mie una mi-au placut toate dar cel si cel mai mult mi-a placut The Twilight-Breaking Dawn-Part 2.

| Klaryssa a răspuns:

Mi-ar placea extrem de mult ca seria sa continuie.Eu sunt fan Twilight Saga si am vazut toate partile. Ultima parte m-a emotionat foarte tare.Mi-a placut suspansul si povestea de dragoste dintrre cei doi (Edward si Bella) desi o ador pe Alice si pe jACOB

| cooldreams a răspuns:

Nici unul. urasc twilight

| DoriKat a răspuns:

Mie mi-au placut cel mai mult primul si ultimulbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Userses a răspuns:

Twilight
EmoMetru:33%
HormonoMetru:78%
PenibiloMetru:27%

New Moon
EmoMetru:97%
HormonoMetru:36%
PenibiloMetru:83%

Eclipse
EmoMetru:34%
HormonoMetru:49%
PenibiloMetru:41%

Breaking Dawn part 1
EmoMetru:67%
HormonoMetru:60%
PenibiloMetru:70%

Breaking Dawn part 2
to be continued

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Mie mi-au placut toate si mi-as dori tare mult sa continue. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Peter28 a răspuns:

Niciunul. Serios, niciunul. Mie nu mi-a placut deloc seria asta.

| lullaby23 a răspuns:

Toate