| Anna98Anna a întrebat:

Hey ce film v-a placut mai mult "Twilight" sau " New moon"? Mie cred ca mi-a placut mai mult twilight.

Răspuns Câştigător
| sasha a răspuns:

Da intr-adevar si mie mai mult mi-a placut twilight pentru ca a fost prima parte in care am cunoscut personajele si ne-au incantat, in a 2 -a parte cam stiam despre ele mai tot si actziunea o fost aiure adica daca stai putin sa te gandesti cum a inceput asa s-a si terminat, totata actziunea de la mijloc putea sa se sara pestea ea, putea sa nu mai faca a 2-a parte pentru ca ea a inceput cand bella cu edward erau impreuna si se iubeau si s-a terminat tot cu bella si edward impreuna, dar prin aceasta parte si-au aratat cat de mult se iubesc si a fost destul de interesanta si partea acesta pentru ca daca nu stiai ca urmeaza si alte partzi nu aveai de unde sa stii ca totul se sfarseste cu bine. happywinking

9 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Si mie mi-a placut mai mult Twilight, ca parca New Moon a avut asa o tenta, de plictiseala, in film, nu mi-au prea placut anumite scene, mai ales scena cand se desparteau Edward si Bella, muream de ciuda. at wits' end laughing.

| Pho3nix a răspuns:

In general sequelurile nu sunt reusite. Nu sunt fan Twilight dar eu zic ca primul film a fost mai reusit.
Al 2-lea...slaaab de tot. happy

| Ada... a răspuns:

Bunahappy! "Twilight" este mult mai bun, după părerea meawinking.

| pitikaaaa a răspuns:

Amndoua filme fac parte din seria "Amurg" deci ambele sunt superbe dar "twilight" e mai frumoshappy

| Adredemesconf a răspuns:

E bun si " New moon" dar ai dreptate tot mai fain e " Twilight"

| CokoStar a răspuns:

Twilight e mult mai tare ca New moon.

| Boniboon a răspuns:

Twilight.New Moon mi s-a parut plictisitor, pe cand in Twilight s-a innascut povestea de dragoste dintre cei doi.

| Just Kiddin' a răspuns:

Si mie mi-a placut mai mult Twilight... Si stii de ce? Pentru ca mie nu prea imi place Kristen Stewart si cred ca, oricum e ea cam plictisita, in New Moon a fost si rolul de asa natura incat a facut-o sa para si mai plictisita. Sincer, cred ca Robert Pattison a facut cam toata treaba in seria asta si putin Taylor Lautner. In New Moon, Jacob arata foarte bine si are o evolutie foarte bune, dar faptul ca Eduard nu mai apare, e aiurea. Devine enervanta Bella. Nu prea reuseste Kristen Stewart sa redea o depresie, fara sa te enerveze happy

| Ingerasul_7329 a răspuns:

Dracu sal ia de film handi laughingrolling on the floor