| patrisica a întrebat:

Voi ati vezut vrodata un film Twilight? Va placut?

8 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Da am vazut si e bunicel, dar nu se compara cu alte filme ca Lord of the rings, The Dark Knights Rises, Inception, Alien.

| cristiiiiiii a răspuns:

Da am vazut toata seria. este frumos

| HeresyoftheUnknownGod a răspuns:

Da, am văzut primele două filme, nu, nu mi-au plăcut deloc.
Mi se pare imposibil să-mi dau cu părerea dacă nu am văzut măcar un film din toată această serie deplorabilă.

| madalinutza1876 a răspuns:

Da am vizionat toate filmele.In special mi-a placut the twilight saga breaking dawn 1 si 2 uite linkurile aici:partea 1 http://vioreldj.blogspot.ro/......nline.html si partea 2 http://www.filmeonline-hd.net/......rt-2.html.
Sper ca te-am ajutat!

| Sophie7 a răspuns:

Da, le-am văzut pe toate. Merită să te uiţi, mie mi-au plăcut! La mulţi ani!

| iulia3208 a răspuns:

Eu am vazut si este super!

| iulia3208 a răspuns:

Eu am vazut si este super tare!

| AntoniaTonia a răspuns:

Eu da, mie mi-a plăcut dar acum depinde și de preferințele tale.