| Pawesome a întrebat:

Ce v-a placut cel mai mult :primul film din Twilight sau prima carte din twilight? fundita si vot

Răspuns Câştigător
| deea07 a răspuns:

In totdeauna catile din Saga Twilight au fost mai frumoase si mai detaliate decat filmele, cel putin din punctul meu de vedere. Deci daca ar fi sa aleg, eu aleg carteabig grin

2 răspunsuri:
| Buuff a răspuns:

Pap iprima data am citit cartea si am citit-o in 2 zile atata am fost de obsedata :X:X:X.imi dadea emotii la fiecare cuvant. apoi si filmu a fost super misto! dar cartea a fost cea mai tare :X

| Fineness a răspuns:

Ambele