| DenisaNicoletaG a întrebat:

Care sunt actorii vostri preferati? Dar serialul preferat? Actorii mei preferati sunt : Tolga Saritas, Hande Ercel, Burcu Ozberk, Berk Atan. Si serialul preferat,, Gunes,,.

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Actori: Robert De Niro, Anthony Hopkins, Morgan Freeman, Jack Nicholson si Eddie Redmayne. Actrite: Marion Cotillard, Cate Blanchett, Tilda Swinton, Nicole Kidman, Natalie Portman.

Serial preferat nu am. Urmaresc cateva seriale, dar nu pot spune ca sunt innebunita dupa ele. Sunt mai mult ceva cu care sa imi omor timpul. Desi daca stau sa ma gandesc la toate serialele pe care le-am urmarit, Dead like me a fost unul dintre preferatele mele.

9 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Imi place Keanu Reeves, Jeremy Irons, Johnny Depp. Si Mel Gibson, cand nu derapeaza. Sandra Bullock, Nicole Kidman, Michelle Pfeiffer.
Friends, Seinfeld si orice SF.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu am un serial preferat, pe rand mi-au placut Familia Bundy, MASH, Twin Peaks și Seinfeld.
Actorii mei preferati raman Robert De Niro, John Wayne si Susan Sarandon

| Sofer a răspuns:

Vin diesel.
Paul Walker.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Johnny Depp
Cu serialul nu ma pot decide, pentru mine Prison Break, American Horror Story si Supernatural impart primul loc.

| Juviia a răspuns:

Friends,Big Bang Theory
Emma Stone

| Ţîrdea_Adrian_1995 a răspuns:

Dwayne Jhonson, Sylvester Stallone, Jason Statam. Si serialul The Originals

| Mandarinele00 a răspuns:

Denzel Washington, Morgan Freeman, Anthony Hopkins.

| Genesis12 a răspuns:

Augustin viziru