| EmmyCRISS a întrebat:

Care sunt vedetele voastre preferate de la disney?

13 răspunsuri:
| LarisaOana a răspuns:

Chiar daca este o fosta vedeta Disney, o admir foarte mult si e vorba despre Selena Gomez.

| Xtadelo a răspuns:

Nu ma uit la asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi Lovato deoarece are cea mai buna voce live si a ajutat foarte multa lume impartasind povestea ei. http://www.youtube.com/watch?v=xf2xiBUZmwo

| Gamerita a răspuns:

miley cirus, luther(din zeke and luther ), demi lovato(Sony si steluta,... ) happy

| ????1?c??? a răspuns:

Buna. Eu nu pot sa spun ca am o vedeta preferata dar mai mult imi plac serialele acestea: O viata minunata pe punte si Magicienii din Waverly Place.
O zi frumoasa.

| danyshatAT a răspuns:

Selena gomezlaughing miley cirus china parca laughing imi cer scuze daca nu am scris bine laughing

| danyshatAT a răspuns:

Selena Gomez

| Bubbles12345 a răspuns:

Nu ma uit la disney

| ACAB1312 a răspuns:

Ai mai mult de 12 ani sad?

| EmmyCRISS explică (pentru ACAB1312):

Am 16! probleme? ce daca imi place disney? altii la 40 le place tom si jerry...pleasewinking

| EmmyCRISS explică:

Si ce daca imi place disney? trebuie sa am o anumita varsta ca sa imi placa?

| ღღsmileForeverღღ a răspuns:

Nu ma dau in vant dupa Disney, dar preferata mea e Debby Ryan (Jessie).

| AlissLola a răspuns:

Miley Cyrus si Demi Lovato chiar daca sunt foste vedete Disney. Dintre cele actuale. Bridgit Mendler si...Bella Thorne.

P.S: Sunt de aceeasi parere cu tine. Nu conteaza cati ani ai.