| mileyselydemy a întrebat:

Face-ti va rog un top 20 cu vedetele voastre Disney preferate! Cel mai reusit primește funda!

Răspuns Câştigător
| LovxeAngel a răspuns:

Sa vedem big grinbig grin
1->Vanessa Hudgens (este preferata mea si a jucat excelent in filmul SUKER PUNCH)
2->Selena Gomez(pentru ca are melodii superbe si imi place personajul ei din magicienii din waverly place)
3->Ashley Tisdale(imi place cand joaca rolul lui Sarpey din hsm)
4->Bella Thorne(dupa parerea mea e o fata frumoasa)
5->Zendaya Coleman( pentru ca joaca in shake it up impreuna cu Bella Thorne )
6->Demi Lovato(e simpatica si indrazneata )
7->Brenda Songs
day dreamingTiffany Thornton
9->Debby Ryan
10->Hillary Duff
11->Taylor Swift
12->Alissyn Ashley Arm(Zora din Sonny si steluta ei norocoasa)
13->Sterling Knight
14->Nick Jonas
15->Moises Arias(cand il joaca pe Rico devil )
16->Cariba Heine
17->Cole Sprouse
1day dreamingDylan Sprouse
19->Zac Efron( e simpatic tongue)
20->Emily Osment
ufff cam greu laughing

4 răspunsuri:
| D3e3 a răspuns:

Huo Disney tongue

| AlinaMihaescuGeorgiana a răspuns:

In primul rand ultima propizitie e stupida!(La fel ca tine!)Fiecare are punctul lui de vedere si daca cineva crede dupa parerea lui ca asta e cel mai potrivit top, nu inseamna ca toti trebuie sa fie de acord.Si asa nu stau sa iti explic tie, pentru ca nu ma cobor la nivelul tausadNu sunt doar vedete Disney)
1.Selena Gomez
2.Demi Lovato
3.Sterling Knight
4. Miranda Cosgrove
5.Debby Ryan
6.Bella Thorne
7. Zendaya Coleman

| Alinutza2000 a răspuns:

1.Miley Cyrus
2.Debby Ryan
3.Demi Lovato
4.Ashley Tisdale
5. Zendaya Coleman
6.Brenda Songs
7.Vanessa Hudgenes
8. Tiffany Thornton
9. Emily Osment
10.Sterling Knight
11.Joe Jonas
12.Cole Sprouse
13. Dylan Sprouse
14.Bella Thorne
15. Taylor Swift
16.Moises Arias
17.Zack Efron
18.Cariba Heine
19.Hillary Duff
20.Selena Gomez

| mileyselydemy explică (pentru Alinutza2000):

Si topul meu arata la fel! Pacat ca am dat funda la altcineva!