| anonim_4396 a întrebat:

Care sunteti fani M.A.S.H. (4077)?
Care este impresia voastra cu privire la serial? Dar despre personaje?
Sunt curioasa sa va aud parerile.

2 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Mash inseamna mobile army surgical hospital! este un serial si un film despre niste medici doctori! la un spital mobil de campanie! in coreea! la noi a fost difuzat prima data in perioada 1997-1999! de postul pro tv! care a fost singurul la acea vreme! care si-a permis sa difuzeze acest serial de televiziune! dupa pro tv! doar pro cinema si-a permis! sa il difuzeze! actualmente pro.cinema! iar pro tv pro.tv! acum il mai difuzeaza! actualmente pro.x fostul sport.ro! in perioada 1997-1999! era difuzat seara tarziu! de pro tv!

| pufuletz33 a răspuns:

Ce este M.A.S.H?