| FunkyLicious a întrebat:

Cati ani avea Leonardo Dicaprio si catzi ani avea Kate Winslet cand au jucat' in filmul Titanic? big grin

Răspuns Câştigător
| CraziNess a răspuns:

Leonardo avea :23 de ani laughing 1997(cand sa facut filmul)-1974(cand sa ascut el )
Kate:22 ani laughing

14 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Di caprio 23
kate-22

| Intruder19 a răspuns:

Lenardo Dicaporio - 23 ani
Kate Winslet - 22 ani

Elianna
| Elianna a răspuns:

Filmul a fost facut in 1997 si Di Caprio(n. 1974) avea 23 de ani si Kate Winslet (n. 1975) avea 22 de ani!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Se pare ca toata lumea pune intrebari despare titanic in seara astalaughing si eu am pus unabatting eyelashes

revenind la subiect Leonardo avea 23 iar Kate 22.

| notsurewhoiam a răspuns:

Leonardo 22 si kate 21:X

| Ciprian_5075 a răspuns:

Leonardo avea 23 de ani iar Kate 22.

| AcidCuSange a răspuns:

Kate 21 si Leonardo 22.Sa o luam logic...Suntem in 2011, nu? Deci... S-a filmat in 1997. 2011-1997=14. Leonardo are 36 de ani si Kate 35. Leonardo:36-14=22, Kate:35-14=21.Deci Leonardo avea 22 de ani si Kate 21.

| FunkyLicious explică:

Da, multi pun intrebari despre titanic, probabil pentru ca l.au vazut seara asta pe pro tv happy

| mimpyan a răspuns:

Leonardo: 22
Kate: 21

| DMV a răspuns:

Destui sa abureasca niste geamuri!
Pe de alta parte daca te uiti ca filmul a fost facut in 97, iar di caprio e din 74 iar kate winslet din 75, poti face singur calculele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

25 si 20

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leo 36 si kate 25

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TEO adica eu cred ca Leonardo Dicaprio avea pe atunci 22 iar
Kate Winslet era cu un an mai mica decat el adica avea 21 de ani.In privinta filmului a fost grozav

| jump a răspuns:

Leonardo:23 de ani

Kate:cu un an mai mica...