| ovidiuproca a întrebat:

Ce credeti despre filmul Avatar?

Răspuns Câştigător
| 4b a răspuns:

Are un mare efect asupra psihicului.
Noapte buna.

8 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nimic! un film...

| William a răspuns:

Off topic.

| M25M a răspuns:

Practic este varianta sf a genocidului americanilor indieni de catre colonisti "civilizati". Efecte bune povestea nu a fost cine stie ce.

| TheStory a răspuns:

Un film destul de bun

| casablanca40 a răspuns:

Destul de slabut filmul, regret ca l-am vazut.

| Forev3rAlone a răspuns:

Mie una nu mi-a placut.

Dar fiecare cu parerile sale. happy

| CristiSeeker a răspuns:

Este foarte bine realizat, cu efecte de mare clasa, atat vizuale si sonore si iti lasa o impresie puternica, daca il vezi in cinema. Pe de alta parte, povestea este previzibila si accesibila si celui cu IQ-ul unei pietre, lucru ce il face sa fie lipsit de valoare artistica.
Asta este parerea mea.

| starduster a răspuns:

Eu zic ca este cel mai bun film facut de James Cameron are de toate efecte grozave dragoste, actiune fara el nu aparea atatea filme 3d