| SelenaDesire a întrebat:

Ce credeti despre filmul "Cele 13 fantome"? Nu e pur si simplu, dupa The Grudge, cel mai scary film? straight face

3 răspunsuri:
| friday a răspuns:

Nu mi s-a parut asa Horror.
Try : Shutter, The Uninvited, Mirrors 1, 2.

| oanecorleone a răspuns:

The Grudge a fost cel mai desperiat dar "cele 13 fantome" nu mi-s-a parut asa de speriat.

| fetitza a răspuns:

Nu pot sa spun ca este cel mai scary. mie oricum mi-a placut mult, ideea este foarte interesanta cu casa aceea din sticla si daca vrei sa te uiti la un film cu adevarat de groaza uite aici : Dear End:Fundatura. pupici