| emanuel_1610 a întrebat:

Ce credeti despre Justin bieber? Mie imi place voua?

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Si mie imi place love struck. Canta bine love struck.

22 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mersi pentru apreciere! Iti doresc succes la scoala, noroc in viata si numai bine!

| SussieLex a răspuns:

Nu am nici o treaba cu el. dar zici ca'i gaylaughing)

nu stiu ce vad fetele la el.si are vocea aia de fata care il face si mai gayrolling on the floor

| XxSweetDreamxX a răspuns:

As vomita pe el.E cel mai stupid cantaret

| Adorable a răspuns:

Nu il suporta nimeni, doar fetele de 12-13 ani si de 14 ( Vai de ele! ) Este penibil in ochii multora!

| Kta91 a răspuns:

Mai bine nu puneai acesta intrebare... e un ratat

| EnnY a răspuns:

Sa dovedit ca justin bieber este un pedofil de 54 de ani si ca de fapt are o masca
uitete la poza asta:
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:0

si la asta:
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0&tx=43&ty=37

iti mai place acum ca ai aflat cine e?

| AcidCuSange a răspuns:

Eu nu il suport!big grin
Fara suparare

| KamyKaze666 a răspuns:

Sincer ma Imi place Justin Biber cat imi plac si -telenovelele
-glumele de santier
Ce va place la justin biber nu inteleg mai ales uh care esti baiat straight face
In general le place fetelor pentru ca il simpatizeaza sau mai bine zis il iubesc si respect dwde are voce de fata voi nu ati observat?

| Ana a răspuns:

Mie nu

| Razvan_3203 a răspuns:

Buna! (scuza-ma despre ce o sa spun despre el!)
Este cel mai mare ratat cand vine vorba de muzica + ca mai are si voce de gay locit intre picioare rolling on the floor) ( incodata scuze dar asta este parerea mea )

| DarkAngel_2941 a răspuns:

Mi-ar place sa fie impuscat taiat in bucatzele si aruncat intr-un tocator de carne devil

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Este o gaytate a naturii nu trebuie sa radem de asta, asa a fost lasat pe pamant: un gay fara voce si un actor prost
rolling on the floor))))))))))))))

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Are voce de fata.

| cagulatu a răspuns:

Ratat

| balintsebastian a răspuns:

Canta ca o fata...prima melodie pe care am auzit-o a fost la un telefon si credeam ca acolo canta o fata si cand vad videoclipul e baiat

| balintsebastian a răspuns:

Ttoate fetele "il iubesc Justin bieber, cand cresc mare ma insor cu el" trezitiva la realitate... el nici macar nu stie ca exista fetele acelea si voua va place de un gey

| Overdose_4833 a răspuns:

Nu il suport

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Canta destul de bine da` arata naspa rau si nu-mi plac gesturile lui...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa cred? Ca e talentat si dragut.

| delia_9230 a răspuns:

Doamne spune-mi ca nu-ti place ratatul ala...ce vezi ma la gay ala? nu serios e un ratat care canta oribil si arata groaznic zici ca are 12 anilaughing JUSTIN GAYBER

| MiniEmoTion a răspuns:

Are vocea aia de fata fiindca este facuta la "egalizator" unde e mixata, remixata pana cand se potriveste cu cantecul respectiv.
Cat despre el, nu imi place pentru ca se crede un rege printre "Boscheti" dupa cum a spus
Daca tie iti place, bafta ta.