| swaggerofachampion a întrebat:

Ce film horror imi recomandati sa ma uit? happy recomandati-mi doar un film ( preferabil, cel care va place cel mai mult si v-a speriat cel mai tare )

20 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Roaga-te sa vina dimineata

| ASimpleUser a răspuns:

Ai vazut 'Friday the 13th'? daca nu l-ai vazut trebuie sa-l vezi neaparat...e cel mai misto film horror...

| MCRgurl a răspuns:

Drag me to hell m-a speriat si pe mine si pe fratele meu cand ne-am uitat

si stiu ca ai zis doar unul dar astea ne-au speriat la maxim pe amandoi

primal si smiley

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Orphan

| Stitch92 a răspuns:

Cam multe filme dar iti dau si eu unul: Paranormal activity (poti vedea cele 3 parti) si The Divide (thriller)

| AlexMrs a răspuns:

Paranormal Activity. ceva gen real. e prea tare asta! te c.i pe tine de frica!

| Useeeer124124 a răspuns:

Iti recomand mai multe laughing Sa ai de unde alege, sunt "pasionata " de filmele horror si stiu care sunt acele bune : Saw V, Grudge, Hunger, BloodNight. Ti-as mai putea zice da' ai zis doar unul laughing

| Useeeer124124 a răspuns (pentru Useeeer124124):

Mai era unul ToolBox...Chiar ca era de groaza :-s

| alexandraplay a răspuns (pentru Useeeer124124):

Si eu la fel imi plac cele horror

| Useeeer124124 a răspuns:

L-am vazut... Misto filmul. Cred ca l-am vazut de peste 3 ori laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Useeeer124124):

Da'
p'asta
Jeepers Creepers? cum ti s-a parut daca da, l-ai vazut? te-a speriatlaughing

| VladMarian99 a răspuns:

The Groudge 1, 2, 3, 4, 5...

| anne1997 a răspuns:

Casa de ceara e foarte interesant dar nu stiu eu nu m.am speriat prea tare dar depinde...

| iuliclaw a răspuns:

Drag Me to Hell (2009)

| WhiteSoul a răspuns:

Pai...daca vrei sa te uiti la unul infricosator uita-te la '' Tarata in iad''eu ti-am dat doar un exemplu vezi dupaceea daca iti place...

| OanaaEuu a răspuns:

Boogeyman-Are mai multe parti e de groazaa... FUNDA?puppy dog eyes

| Fla98 a răspuns:

The grudge...nu o sa o uit in viata mea...

| qwertyuuiopasdfghjklzxcvbnm a răspuns:

Iti reomand Casa de ceara m-am uitat la el si e super tare

| Ghergheles_Dragos_Luca_1995 a răspuns:

Samara morgan

| Spataru_Anamaria_1998 a răspuns:

Miau placut casa de ceara si paranormal activity