| Arisia a întrebat:

Ce filme bune 2016 îmi recomandati?
As prefera sa fie cu adolescenți, nu ficțiune.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

High Strung (2016),The Good Neighbor (2016),The Land (2016),Goat (2016),Divines (2016),Honey 3: Dare To Dance (2016),Sing Street (2016),Billionaire Ransom (Take Down 2016), Sundown (2016),Nerve (2016),Hacker (2016),Everybody Wants Some! (2016),Dear Eleanor (2016),iBoy (2017)

| Arisia explică (pentru faramatania):

Pentru primul film ți-aș da și premiu

| WangLouis a răspuns (pentru faramatania):

High strung...a fost foarte tare, chiar mi-a pacut foarte mult!
Ai gusturi bune!

6 răspunsuri:
| WangLouis a răspuns (pentru SHINeeTaemin):

Hey...astea sunt seriale coreene, drame, le-am vazut pe toate in afara de goblin, sunt foarte tari. Eu de obicei le aleg numai pe astea cu liceeni si adolescenti, mi se par foarte inspirate subiectele din ele siii...imi plac mult.
Cred ca si tie!

| SHINeeTaemin a răspuns (pentru WangLouis):

Da, si mie imi plac foarte mult serialele coreene. Pur si simplu nu ma plictisesc, fiecare are ceva special, diferit. Am vazut aproximativ vreo 200 de seriale, si eu la inceput eram innebunita dupa cele cu adolescenti, dar si celelalte sunt extrem de frumoase.

| Manailescu_Florin_1989 a răspuns:

Dirty Grandpa 2016
The jungle book 2016
Inferno2016
Amateur Night 2016
Mechanic: Resurrection 2016
Kickboxer: Vengeance 2016
The legend of Tarzan 2016
Assassin’s Creedsad2016)
Masterminds 2016
Colide 2016
Aterizare forţată! (2016)