| SuckDreamLoveH a întrebat:

Ce parere aveti despre emisiunile romanesti de la tv?

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

Ca îs cele mai bune modalitati prin care sa promovezi prostia,nesimtirea,plictiseala, ingratitudinea, silicoanele etc.
Acum pe bune, pe cine oare intereseaza ca una si-a bagat silicoane si arata ca un *** de pe strada, sau alea cu botox de au buzele exact ca *** iepii I don't want to see
Chiar as vrea sa mai traiesc sa vad momentul cand televiziunea o sa.si revina si tocmai ca avand 14 ani, e clar ca o sa.si revina ca o sa plopu mere waiting
Sau cu toti manelistii....pfff,acum urasc si mai mult ce fac ei,ca muzica nu se poate numi. Un om intelept a spus :" Fiecare da din ce gandeste. Rockerii dau din cap, manelistii din p...a". Pot fi si alte genuri in afara de rock la prima parte dar la a doua, manelistii sunt singurii candidatilaughing
Sau am vazut odata la o emisiune a noptii, chemasera un manelist care fusese cu una(aia fiind cu el just for money, cum fac mai toate; sunt cu mosi celebrii si bogati doar ca sa se afirme..anyway,this is another story) si venise ala sa povesteasca cu l.a lasat ca pe un prost(ce si era) fara bani, la care ea ii spune :"eu imi permit tot ce vreau, dar ala i.a dat o replica de toata frumusetea :"pai iti permiti daca te *** cu mine". Deci asa a ajuns scumpul tv, sa suporte curvareala aia...
Pana si desenele animate s.au schimbatcrying si asta e o crima a copilariei melelaughing
Cred ca ai inteles parerea mea si pentru cei care vor mai vedea raspunsu asta, mai bine cititi ceva sau plimbati.va decat sa priviti distrugatorii de iq sau sa butonati telefoanelebig grin
peace sign

Răspuns utilizator avertizat
29 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Sa moara Bravo a lu' Jonyrolling on the floor))))
Mi.ai dat tu mie funda!?laughing
In cazul asta, multumesc bufonaswinking

Răspuns utilizator avertizat
| KamaSutra a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Stii,eu gandesc tot timpul doar ca tu tot timpul ma iei in ras si orice lucru serios as incerca sa-ti spun, tu dai in altele... Gluma.i gluma, dar totul are o limitahappy

Răspuns utilizator avertizat
| KamaSutra a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Da dar glumele tale si nu numai deranjeaza cateodatabig grin

Răspuns utilizator avertizat
| KamaSutra a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Bine mă Sucky, prieteni? Pana la urmatoarea neintelegere?happy

Răspuns utilizator avertizat
| KamaSutra a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Stii si tu ca asta e imposibillaughing
Yow o sa incerc sa nu va mai fac bufonilaughing desi suna atat de frumos

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Foarte buna chiar.Bineinteles,emisiunile la care am eu timp sa ma uit, adica anumite emisiuni difuzate exclusiv dupa miezul noptii, in care sunt chinuite niste biete domnisoare. Cred ca sunt ceva horror la cum tipa acolo, insa nu sunt sigur. laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice e la tv "it"s dog ***". chiar daca nu sunt de ani in tara si aici in Italia e numai rahat. am vazut cand am venit la inceput. de aia nu mai deschid tv-ul pe program de mai bine de 6 ani. In tara imi placea totusi Discovery, Animal Planet si mai era un canal de genul restul, simteai cum iti scade iq-ul de la ele.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Aici in Italia acum cativa ani au trebuit astia sa faca petitie ca sa faca un nou canal MTV ca pe "originalul" MTV in loc de muzica bagau numai seriale de rahat pentru adolescenti. Asa de rahat a ajuns televiziunea.Ma intreb cate deceni mai "traieste". Cati la varsta noastra mai se uita la tv? Astia care le e lene sa caute online sau nu stiu unde sa caute ca in rest prefer sa ma uit la ce vreau cand vreau, nu la ce vor ei si cu 3 ore de publicitate indesata pe gat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Da da si NG dar mai era unu gen Reality TV parca. stiu ca urmaream mereu emisiunile cu politia care fugareau suspectii.Am ras o data la unu care fuge beat cu masina, politia dupa el. La un moment dat ramane fara benzina parca si el se da jos din masina si incepe sa alerge laughing. 3 masini de politie erau dupa el, una in dreapta una in stanga si una in spate, toti in linie rolling on the floor. dupa vreo 2 km a obosit omu, s-a oprit si a fost bagat in masina de politie. Ce se mai amuzau politisti, dar si eu pe langa ei laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Ce sa mai zic de stiri. acelasi rahat over and over again.unu i-a dat foc nevesti / a violat o fata / a omorato pe alta / a omorat si alta ca l-a inselat si chestii de genul. ma mai tampea mama mea acum cateva saptamani, dupa ce ca vorbim o data la o saptamana ma mai si tot tampea cu aia de la isis sai mai stiu eu ce. parca ma doare de chestiile astea. la astia il indeasa pe papa pe gat la prosti, la voi toti preotii care stau si beau sapmanie si copii mor de foame laughing, vorba aia, si dzeu a facut pauza o zi daramite niste pamanteni ca ei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Pe mine nu prea, dar episodul ala a fost comic.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Mda, a venit si la mine cu " colindu. cand si-a amintit de mine de anul trecut nici nu a mai intrebat daca poate intra, s-a carat. ai dq cersetori

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sunt proaste

| AdrianaBacescu a răspuns:

Urmaresc destul de rar emisiunile romanesti.Prefer cel mai mult emisiunile cu teme politice.

Răspuns utilizator avertizat
| thewomaninwhite a răspuns:

Sunt varza!

| piratuu a răspuns:

Sunt oribile. Decat sa promoveze ceva frumos cum ar fi despre sportivii nostri, despre inventatorii nostri etc., promoveaza numa' oligofreni si tarani facuti faimosi peste noapte sau cum ca unu' si-a tras-o cu alta. Mai mult ma uit pe anumite posturi locale sau pe NG, History Channel sau pe canale de muzica cum ar fi H! T Music sau Kiss TV.

| Ralucaa69 a răspuns:

Sunt inutile. Mai bine ascult muzica sau ma uit la animal planet, discovery sau un film bun.