| AdrianaBacescu a întrebat:

Ce părere aveți despre filmul Titanic?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

E vechi

11 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Unul dintre cele mai frumoase filme romantice DIN TOATE TIMPURILE

cand e vorba de arta, arta e creata cu un singur scop: sa produca emotie, asa ca poa' sa fie vechi pana poimarti dimineata, daca reuseste sa te impresioneze

unde mai pui (ca esti si fata) DiCaprio nu a facut ABSOLUT NIMIC altceva mai bun... punct, indiferent cat de bun e ca actor

| Werrich a răspuns:

Foarte frumos, mâine seara îl dă la ProTV

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Oribil!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romantic și pasional, un film de excepție, și unic.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Nu trebuia sa moara jack -_- balena aia ia făcut-o https://youtu.be/mct-F_bp1Qw
Ditamai ușa ia cânta acolo și ăla e mort in spatele ei Sao ia dreacu de balena aștept partea 2 Razbunarea și învierea lui jack -_- direct cu ușa cu tot depe vapor S-o arunce -_-

| Crescent a răspuns:

E filmul la care am plans cel mai mult

| Fabianaa a răspuns:

M-am plictisit deja de el. L-au dat prea mult la Pro Tv.

| AdrianaBacescu explică (pentru Fabianaa):

De acord cu tine. Ar trebui să difuzeze alte filme cum ar fi: Ghost ship, războiul luminilor, Frozen, Rapunzel și așa mai departe. A fost la vremea lui acum 20 de ani aproape.

| Cristina12387 a răspuns:

Eram innebunita dupa filmul asta cand eram mica. Acum nu prea ma mai atrage. Nu-mi place lumina pozitiva in care sunt pusi Rose si Jack, avand in vedere ca Rose era logodita cu Cal, pe care il insela. Intr-adevar nu era tratata tocmai bine de logodnic, dar ea se si purta cu el ca si cum totul ar fi in regula si tinea in ea nemultumirile, pana sa inceapa direct sa se afiseze cu Jack in fata lui. Asta ca sa nu mai vorbim despre faptul ca daca pui cap la cap reperele temporale din film vei observa ca marea iubire dintre Jack si Rose a tinut putin peste 2 zile.

| Dekle a răspuns:

Mie din contra chiar îmi place filmul, mi se pare emoționant si clasic, merită văzut macar o data în viață!

| BunnyHoop a răspuns:

O capodopera, nu pot sa cred ca inca exista oameni care nu l-au vazut si nu-i stiu povestea.