| Derkes a întrebat:

Ce parere aveti despre Game of Thrones? Mie mi se pare o capodopera. Mai ales actorii sunt incredibili, isi interpreteaza bine rolurile.

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Chiar e pentru ca au facut tot ceea ce trebuiau sa faca: actiune interesanta, personaje interesante, rasturnari de situatie, efecte speciale bune, n-ai ce sa vrei mai mult de la el. Nu te plictiseste niciodata si te trece prin toate starile. Daca nici asta nu e capodopera, care sa fie? Asta se vede si la note pana la urma.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Primele sezoane da, apoi plictiseala, am vazut primele doua sezoane, mi-a placut de piticul ala mai mult si de blonda aia

| Mayar a răspuns (pentru Gaard_Soren_1973):

Exact asta era parerera pe care mi-am format-o eu din toate sursele externe, caci nu am vizionat niciodata vreun episod din acest serial. Am vrut sa aflu prima data daca e ceva de capul lui si am aflat destule, asa cum ai zis si tu, lucruri urate, atrocitati. Si mie imi ajung cele din viata reala, nu mai am nevoie sa le vad si in filme, cand ar trebui sa ma destind si sa ma simt bine.

| Simpatic a răspuns:

Capodopera?, nu ai vazut prea multe filme /seriale pustiule!
Este un serial bun dar nu capodopera.
Ai aici un topic deschis de mine in care s-a discutat despre acest serial.
https://www.tpu.ro/......au-contra/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incredibil de plictisitor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am renuntat dupa vreo 3 episoade, m-am plictisit maxim.