| Xlove64 a întrebat:

Heiii
Ce parere aveti despre serialul Doctor Who?
Adica merita sa te uiti la el?
Si cam despre ce ar fi vorba asa in mare. =D
Funda

Răspuns Câştigător
| Mtz_1845 a răspuns:

Da. Acum mi-am descarcat sezonul 3. Este vorba de un, asa numit, Lord al timpului care calatoreste prin timp ( Trecut, prezent, viitor) si rezolva problemele care pot afecta continuum-ul spatiu timp. Desi efectele speciale nu sunt dintre cele mai spectaculoase, actiunea si replicile contin multa substanta. Este original si foarte relevant. Chiar merita urmarit.
Sper ca ti-am fost de ajutor. happy

2 răspunsuri:
| wolfheart a răspuns:

In Doctor Who e vorba despre un calalator in timp care se lupta cu diferite rase care vor sa domine unele altele sa distruga pamantul totusi e u serial super fain merta sa te uiti la el te tine in suspans de la inceput la sfarsitul serialului tot ce iti mai spun e Vizionare Placuta

| Vertou a răspuns:

Incearca The Vampire Diaries...e ''obsedant''. Doctor Who, am auzit de el da nu sunt interesat