| Idc12345 a întrebat:

Ce parere aveti despre "The secret circle"? M`am uitat la primul episod si nu e prea interesant...O sa devina mai interesant pe parcurs?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

N-aş putea să-ţi răspund exact,pentru că şi pe mine m-a plictisit, cred că am văzut doar vreo două episoade, nu, n-are nimic interesant, e chiar o adevărata peltea, sau poate doar pare la început. loser

1 răspuns:
| Morticel a răspuns:

Eu am vazut toate episoadele si sincer mi-a placut foare multhappy Mai ales poveste de dragoste dintre Adam si Cassie.