| UnBaiatTimidDinBrasov a întrebat:

Ce s-a intamplat in pariu cu viata? a murit Anca si Vlad?

6 răspunsuri:
| Denisadraguta a răspuns:

Pai eu din cate am vazut bomba a explodata dar normal ar fi sa apara mai tarziu in film ca doar sunt personajele principale

| Valeris a răspuns:

Vlad si Anca vor scapa.
George a pus o bomba falsa pe Anca si una pe un copac.
A explodat doar cea de pe copac.

| CaTa_LaLa_1998 a răspuns:

Nu cred cred ca au niste probleme dela bomba desi dati seama ca in film nu in realitate ca e o bomba falsa.
dar daca s-a intamplat ceva eu zic ca isi revin sunt pers principale si nu are cum sa moara sau alte chesti dar daca Vlad si ancuta nu mai joaca in film eu nu ma mai uit big grinDD FUNDAAAA PLSS

| DanyWally a răspuns:

Nu,nu au murit.Deci eu cred ca George a pus ceva acolo doar el lucreaza ca un fel de spion, si i-a spus Ancutei si lui Vlad sa fie ca in panica, dar dupa ce o sa explodeze o bomba ( nu cea de pe Anca ) sa fuga si sa se ascunda ca sa dea imprese la personaje ca au murit.Eu asta cred.Dar 100% nu au murit.

| KatthutZa00 a răspuns:

Nu cred ca au murit! Din cate am auzit si eu...se spune ca George a inlocuit bomba de pe Anca cu una falsa, si pe cea adevarata a aruncat`o mai incolo! Am auzit ca (daca e adevarat sa nu fi murit) vor aparea putin mai tarziu in film ...sa nu il de-a de gol pe George! ASTA AM AUZIT SI EU!

| NCY a răspuns:

NU! E doar o inscnare!