| chisca a întrebat:

Credeti ca anca si Vlad au murit? Cei din pariu cu viata.

4 răspunsuri:
| ღDiissyღ a răspuns:

Nu prea cred. Mai stit atunci ca George era prin padure si era sa-l impuste Dragoslav, el punea bomba care sa explodeze, iar cea de pe Anca era falsa(cred). Sunt personaje principale, nu au cum sa moara! Asta e parerea mea.

| Danutsyk02 a răspuns:

Nu au murit nici anca nici Vlad pentru ca george a inversat bombele, dar sa vada Dragoslav ca intr-adevar a murit a pus o artificii luminoase!

| Kristina20 a răspuns:

Cred ca e logic ca nu mor sunt personajele principale a sezonului 3 doar nu a murit Andrei cind a fost injunghiat si nici Vlad cind a fost impuscat parerea mea.

| maria20012001 a răspuns:

Nu au murit. Putetti sa va uitati pe google imagini capturi pariu cu viata ep.9