| Babygirl90 a întrebat:

Pentru cei care se uita la PAriu cu Viata: Au murit Vlad si Anca?

3 răspunsuri:
| Katoteshika a răspuns:

Pai...
eu cred ca george a pus o bomba falsa pe anca si una reala mai incolo si nu vor muri pentru ca sunt inre-un fel pesonaje principale.
ei vor tine doliu doar ca mafiotii aia sa creada ca ea(Anca) a murit ca sa nu o mai caute.
+ca nu ar mai fii lala band fara Andrei, anca, Vlad si sofia...
funda?

| 582gaby a răspuns:

Anca, Alina si Vlad au fost aseara la Happy Hour si au spus ca a fost ingrozitor si foarte mult de filmat dar nu vor muri ci vor avea mult de suferit... Funda?

| Stanca_Alexandra_1990 a răspuns:

Nu vor muri