| GEORGE a întrebat:

Cine a vazut filmul charlie talismanul si ce parere aveti despre el?

Răspuns Câştigător
| Tadotakii a răspuns:

Ciudat, interesant. si o idee originala, amuzant. Nota 9.99laughing

5 răspunsuri:
| andragrigoras2000 a răspuns:

Eu l-am vazut si il iubesc! o iubesc pe charlie!love struck ce bebe simpatic! pigey e cam aiurit,gheyb we dragutzel,teddy e foarte frumoasa,prietena ei e cam graaaaasaaaa si enervanta(eu nu o suport)hee hee
parintii lui charlie sunt cam aiuriti, dar totusi simpaticiwinking
in concluzie, parerea mea este una foarte buna.love struck
imi dai funda?happy

| GEORGE explică:

Selly, eu nu ma refeream la "bafta charlie", ma refeream la un film despre un tip care cica ar fi blestemat si rezumatul il gasesti pe port.ro.

| eclipsegirl31 a răspuns:

Eu l-am vazut aseara pe pro tv. Mi se pare amuzant, e comedie pana la urma. Mi se pare destul de bun filmul, dar mai mult nu pot sa iti spun despre el deoarece aseara am adormit pe la jumatatea lui laughing.

| Tedi_1921 a răspuns:

Super tare filmul!

| MeMeMe97 a răspuns:

Eu l-am vazut:X:X

Mi-a placut foarte mult dar nu sriu ce s-a intamplat pana la final deoarece am adormit pe la jumatate la fel ca eclipsegirl31