| crys23 a întrebat:

Cine imi poate da un nume de film horror foarte infricosator pe care nu l-am mai vazut? DAU FUND@!

Răspuns Câştigător
12 răspunsuri:
| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

House
seria Halloween (1-8)
Unborn

| freakazoid a răspuns:

Incearca "In the mouth of madness"!

| MrSpooky a răspuns:

Man resident evil toate partile si the exorcist cele mai tari

| mrBoGDaN a răspuns:

Imediat sa-mi consult globul de cristal sa-mi zica ce filme ai vazut...

| crys23 explică:

ZuppyIzzy-nu-i nimic. cele mai multe nu le-am vazut(dintre toate an vazut doar Paranormal activity si Orphan)

| ZuppyIzzy a răspuns:

Paranormal activity, Final destination 5, scary movie 5 big grin,The ring,Silent hill relevation,the cabin in the woods,zombie massacre,hellraiser,shark night,fright night,Priest (frumos film xD), scream 4, the rite,chain letter,shutter island,resident evil afterlive,Orphan, Twilight toate partile(The Twilight Saga: Eclipse), saw 3d, piranha, el orfanato. Sper ca team fost de ajutor si sper ca nu te superi daca unele le-ai vazut si altele apar in 2012.

| MrSpooky a răspuns (pentru ZuppyIzzy):

Scary movie 5 de groaza du-te werolling on the floor

| misterioaѕa a răspuns (pentru ZuppyIzzy):

The twlight Saga:Eclipse nu e un film infricosator, ci un film nemaipomenit de dragoste, merita vazute toate partile! pa

| MrSpooky a răspuns (pentru misterioaѕa):

E cea mai mare porcarielaughing
tu ai vazut macar ce bine se vad trucajele?laughing

| misterioaѕa a răspuns (pentru MrSpooky):

Da am vazut ca se vad unele dintre trucaje,dar, totusi, mi-a placut filmul!
Nu e cea mai mare porcarie...
E parerea ta!

| alecsandraa02 a răspuns:

The grudge 1, 2, 3.Samara.,dead silence,the hunted of winchester house, the orphan, funda?

| 3manu3l1 a răspuns:

The Umborn... Este cel mai infricosator!