| andreealala26 a întrebat:

Cine se uita la pariu cu viata si ce membru al trupei va place si din cati membri este formata trupa la la band

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DianaPaula14 a răspuns:

Ador serialul si ii ador pe toti cei care participa♥♥Truma este formata din 20 de membri dar acum vine si fata noua, Cora, deci sunt 12.

| andreealala26 explică (pentru DianaPaula14):

Poate vrei sa pui cifrele invers 21 nu 12

| Sadness12 a răspuns:

Trupa are 17 membrii happy si mie imi place cel mai mult Criss dar si ceilalti laughing
funda?

| bLacKK55 a răspuns:

Pai cel mai mult si cel mai mult imi place Alina Eremia si trupare are 19 membri parca happy

| andreealala26 explică (pentru bLacKK55):

Nu ai raspuns corect trupa nu are 19 membri mai gandeste-te