| Kavinx a întrebat:

Stiti cumva va muri Ioana din Pariu cu viata?sad

Răspuns Câştigător
| OrdinaryGirld a răspuns:

Buna! Nu cred ca va muri, e personaj principal, fara ea nu ar mai avea nici un farmec serialu.

6 răspunsuri:
| DidiChanx3 a răspuns:

Nu va murii deoarece ii personajul principal ii pentru suspans sa te faca sa te uiti in continuare o sa isi revina si anca o sa fie bine fundita puppy dog eyes

| xXL1V1UXx a răspuns:

NU va muri 100% pentru ca ea este personajul principal! FUNDA PLZZstraight face

| Razvan126 a răspuns:

Nu va muri pentru ca este personajul principal.

| Kavinx explică (pentru Razvan126):

Nu stiu ce sa cred deoarece daca ar trai Ioana nu ar mai avea rost filmul deoarece ea este deja cu Andrei si si-a regasit si familia eu zic ca va fi in moarte clinica sau ceva si toata lumea o va plange si dupa se va trezi asa credhappy

| Razvan126 a răspuns:

Nu are cum sa fie in moarte clinica pentru ca moartea clinica se face doar cand bei foarte mult. Si ei ii lipseste un organ! Poate doar sa moara sau sa traiasca.

| Gabii09 a răspuns:

Ioana a murit pentru ca a facut stop cardiac parca, oricum cred ca e pe sfarsite serialul