| Anonimus39555 a întrebat:

Cu 6 ani in urma m-am uitat la un film, intr-o parte a filmului Personajul principal salveaza prietenul sau si fug calare pe un cal dar tipul ala rau avea un arc si acel arc avea ceva magie putea sa traga cu o sageata si sageata sa te urmareasca pana te omoara iar acea sageata a omorat pe prietenul lui. Filmul avea actiune ceva magie cred si locul era undeva intr-un sat(desert). Va rog cine imi poate zice cum se numeste filmul

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

The Scorpion King 2: Rise of a Warrior (2008), scena la minutul 21:12
https://www.youtube.com/watch?v=oBTlf-nQ9Do

| Anonimus39555 explică (pentru Raven):

Ms foarte da foarte mult

| Raven a răspuns (pentru Anonimus39555):

Cu plăcere!