| vidyalove a întrebat:

Cui ii plac filmele indiene si stie hindi? Vreau sa traduc noul sezon din Chotti bahu si am nevoie de ajutor. Este o fata care stie limba dar as mai avea nevoie de cineva. Daca este cineva care cunoaste limba sa imi trimita un mesaj privat va rog frumos.

Răspuns Câştigător
| ѕмιℓє a răspuns:

Namaste si mie imi place a ta pentru totdeauna(bonoo meri teri doolhan) dar poti sa dai pe google unelte lingvistice si sa dai din hindi in romana si scrii textul si iti iese foarte usor.(nu sunt 100% traduse corect dar merge)
PONT:scrii cuvantul, dai space, si iti apare cuvantul in hindi pup happy Funda?

1 răspuns:
| vidyalove explică:

Dar eu nu am de unde sa stiu cum se scriu cuvintele