| SilentStriker a întrebat:

Cum includ o subtitrare intr-un film format. avi?

3 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Tu vrei sa il integrezi in video? Sau subtitrare separata?

| Arrum a răspuns:

pur si simplu pornesti video-ul si pui subtitrarea in video ca si cum ai pune un document intr-un folder.(Eu folosesc vlc media player.)Funda?

| sLowSpawN a răspuns:

Cuti subtitrarea pe internet o descarci,dai rename la subtitrare, ii pui numele filmului, cu tot cu Xvid sau DVD sau 2011 sau cum o fi, tot numele dela film, dupa aia il bagi in folderul unde este filmu si voala gata sublaughing mai este o varianta da aia e mai complicata.
Bafta.