| Kriss_Kriss_1995 a întrebat:

Cum se termina Jurnalele Vampirilor? Stiti cumva daca Damon moare sau nu? Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

Da Damon mare impreuna cu Bonnie...despre sezonul 6 nu pot iti spun pre multe ca au aparut doar 2 episoade, doamne ce am mai plans cand a murit Damon cam 4 ore crying e trist sad

| Kriss_Kriss_1995 explică (pentru XxBlueRosexX):

Aaa, deci Damon moare ''din prima''? OMG! O sa caut si e episoadele! Mersi! Funda!

| XxBlueRosexX a răspuns (pentru Kriss_Kriss_1995):

happy

| somebodythatiusedtoknow a răspuns:

Serialul este in desfasurare. Deci, raspunsul pe care urmeaza sa ti-l dau, s-ar putea sa nu fie cel de la sfarsitul serialului. Da, sa zicem ca moare la un moment dat. Dar cine nu moare in serialul ala? laughing)

| Kriss_Kriss_1995 explică (pentru somebodythatiusedtoknow):

Mersi pentru raspuns, am inteles ca ar muri pana si Stefan! crying