| EllaEva a întrebat:

Dati-mi si mie site-ul unor telenovele cu vampiri in afara de the vampires diaries si true blood
Sunt acele romane " Casa noptii " Am inteles ca s-a facut film sau serial dupa acele carti unde il pot gasi?
Funda si Vot!

4 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Incearca pe vplay. ro

| Stefan_Bagdan_1985 a răspuns:

In primul rand e o traducere proasta a filmului care tu il cauti,"Casa mortii",asa l-au tradus PRO-TV-ul,cand a fost difuzat si la ei si pe PRO CINEMA,filmului ii spune "Tales from the crypt",in traducere "Povestiri din cripta",un film serial bun,care nu are aceeasi actori,ci relateaza mai multe legende urbane sau intamplari scrise din "nu stiu ce carti"(tu stii cartea,eu nu am auzit de ea),in fine e cu scheletul ala caraghios care face el o introducere a fiecarui serial, introducere cat de cat interesanta din punctul meu de vedere... daca la asta te referi, nu asta e filmul pe care il cauti? Daca asta este filmul, atunci il poti gasi online, dand cautare pe google exact asa: "tales from the crypt online subtitrat", si il gasesti pe mai multe site-uri.Si ar mai fi un film,tot asa de interesant, e facut de acelasi producator(cred)si a fost difuzat la tv, cam in acelasi timp cu primul film de care ti-am zis, se numeste "The twilight zone", sau in traducere "Zona crepusculara", si pe asta il gasesti tot online.PETEAVA.rio...e un site de filme si filmulete online,unde gasesti ambele filme, doar scrii la cautare numele lor si gata, ca daca zic altfel, nu ma lasa sa postez masajul, ca zice ca incurajez piraterialaughing) stii ce zic, nu? Bafto dello delloooo!

| Pufo a răspuns:

Nu exista "telenovele cu vampiri"laughing doar seriale sau filme laughing.
Oricum despre seria "casa noptii": nu exista film dupa seria asta INCA, si dupa parerea mea seria nici macar nu merita unul, mi-au placut doar la inceput cartile insa dupa cateva volume devin prea previzibile si se lungesc prea mult cu povestea( sunt 9 carti- 8 aparute si in Romania- si a 10-a apare in octombrie)
Seriale cu vampiri poti gasi pe vplay ogramada laughing

| HoRiA17 a răspuns:

Nu cred ca ai putea sa gasesti "telenovele cu vampiri " laughing