| adyurs a întrebat:

De ce Netflix nu ma lasa sa vad anumite filme sau seriale care doar in cateva tari se pot viziona? Cum pot face sa le pot viziona si eu de aici din Romania? Va rog niste solutii simple pentru tv si telefon. Multumesc

4 răspunsuri:
| luigifan a răspuns:

Incearca NordVPN, dar trebuie sa platesti.

| luigifan a răspuns (pentru luigifan):

Nu am alte idei

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca Netflix Romania nu a platit drepturi de distributie pentru acele filme.
Un VPN ar putea sa-ti permita sa vezi netflixul din alte tari, dar costa cam $50 pentru 6 luni.

| rapandula a răspuns:

Foloseste vpn.
Poftim ExpressVPN, e cel mai bun: https://www.mediafire.com/download/bpa2qj679tvyodw
La email si parola baga unele la vrajeala, aplicatia este hack-uita.