| Alexandra5550 a întrebat:

Am inteles ca in serialul The Vampire Diaries, la sf sezonul 3, Elena va fi impreuna cu Damon.
Si am cateva intrebari...
1. De ce va fi cu Damon si se departe de Stefan?
2. Pe care dintre cei doi va alege până la urmă, adică la final de tot.

Răspuns Câştigător
| Romeo44 a răspuns:

Spoiler:

Elena devine vampir si Stefan incearca sa o "refaca" om. Stefan se schimba si devine mult mai rece incercand sa faca asta, iar Elena incepe sa se indragosteasca de Damon.
La final ramane cu Damon. Nu iti zic mai mult, vizionare placuta! happy

2 răspunsuri:
| Anemona2020 a răspuns:

Salut. La final ea devine om pana la urma dar rămâne adormita mult timp din cauza unei vrăji.
Ștefan moare salvând orașul Elena rămâne cu Damon și apoi arată ceva de genul ca au murit și fiecare dintre ei și-a găsit liniștea / Damon cu stefan și Elena cu familia ei.