| Leaflets a întrebat:

Dragilor, va rog, daca stie cineva, sa-mi spuneti si mie cum se numeste filmul in care o adolescenta se spanzura, iar apoi mama ei incearca sa afle motivul si descopera ca ii trimisese iubitului ei o poza in care era goala, si brusc poza a ajuns cunoscuta in tot liceul, iar oamenii au inceput sa o faca curva si sa o batjocoreasca. Multumesc frumos. :3

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Se numește „Sexting in Suburbia" - Reputaţia fiicei mele (2012) cu Liz Vassey.
http://youtu.be/ZsFh9BSIBIQ
Numai bine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Diabolique):

Numai bine si tie.

| Diabolique a răspuns (pentru anonim_4396):

Cât mai ții contul ăsta? sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Diabolique):

Vrei sa vin acum sa-ti raspund personal?

| Leaflets explică (pentru Diabolique):

Mercii