| Mikiiiiiii a întrebat:

Era im film de groaza cu o familie, iar tatal familiei era scriitor de carti bazate pe real. Mergea in acel oras unde a avut loc crima si studia.Se mutase in casa unde a avut loc crima iar sotia sa l-a intrebat : Sper ca nu ne-am mutat iar la 3 case distanta de crima. Sotul nu i-a zis ca era chiar in casa cu crima. Pe la mijlocul filmului a aflat si sotia iar sotu a zis ceva de genu : Nu e ca si cand ai dormit intr-un pat unde au murit oameni. toata scena s-a intamplat in curtea din spate. Cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Sinister

2 răspunsuri:
| EuGabriela a răspuns:

Cred ca filmul pe care il cauti e sinister e un film destul de bun dar daca vrei ceva mai horror eu iti recomand saw funda?

| Mikiiiiiii explică (pentru EuGabriela):

Cred ca intrebarea mea era cum se numeste filmul nu stiti un film de groaza. Dar merci de recomandare cu toata ca am vazut toata filmele cu Saw happy