| andrei47 a întrebat:

Era un film in care un tanar ce lucreaza la spital se indragosteste de o fata vampir, intr-o noapte face sex cu ea si inca 2 de la club si dimineata se trezeste cu ele sfasiate in pat, la un moment dat ea face o criza si il ataca si pe el. nu stiti filmul cumva?

2 răspunsuri:
| MetfeXs a răspuns:

Dracula

| andrei47 explică (pentru MetfeXs):

Tu te-ai uitat macar la ce ntrebare am pus? te-ai bagat si tu in seama, era un film cu o tipa care era speriata de fptul ca era vampir si era cu tipul asta ce lucreaza pe ambulanta